Płatności i dostawy

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki były wysyłane jak najszybciej, jednak całkowity czas dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, sposobu dostawy i dostępności produktu.

Za zamówione produkty można zapłacić:

 • przelewem na numer konta bankowego - realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym, zazwyczaj jest to następnego dnia po zleceniu przelewu w banku, a w przypadku wpłaty na poczcie po ok. 3 dniach roboczych.

  Płatność przelewem należy realizować na konto:
  mBank: 65 1140 2004 0000 3402 4974 5770
  Decoram, Kaszubska 16, 64-100 Leszno
  tytułem: nr zamówienia

 • płatnością elektroniczną w systemie PayU - przelew lub karta płatnicza, płatność otrzymujemy w ciągu kilku minut. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego klienta, nie są nam znane, autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach banków lub serwisu Payu.
 • za pobraniem przy odbiorze przesyłki - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar, dodatkowy koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.
 • gotówką przy odbiorze osobistym - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dostawa kurierska

Podstawową formą dostarczania zamówień jest przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego w godzinach pracy, aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej podając nr przesyłki.

 • koszt przesyłki kurierskiej niezależnie od wagi wynosi 12.90zł
 • dodatkowa opłata za opcję "za pobraniem" wynosi 3zł
 • zamówienia powyżej 299zł wysyłamy bezpłatnie

Uwaga! Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli zostaną stwierdzone braki towaru lub uszkodzenia w zamówieniu należy sporządzić protokół reklamacyjny.

Paczkomaty Inpost

Zamówienia wysyłamy także za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Czas dostarczenia to z reguły 1-2 dni. Aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie twoj.inpost.pl.

 • przesyłka do paczkomatu niezależnie od gabarytu wynosi tylko 9.90zł
 • zamówienia powyżej 300zł wysyłamy bezpłatnie

Uwaga! Nie realizujemy przesyłek do paczkomatu za pobraniem. W szczególnych wypadkach, ze względu na czas realizacji, wielkość paczki lub dużą wartość zamówienia zastrzegamy sobie prawo do zmiany formy dostawy do paczkomatu na ubezpieczoną przesyłkę kurierską bez dodatkowych kosztów.

Odbiór osobisty

Zamówione produkty można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową sklep@decoram.pl lub telefonicznie 665-50-50-18.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl