Regulamin Sklepu

Regulamin obowiązuje od dnia 25 grudnia 2014r.

I. Postanowienia ogólne

 1. Dostępny na stronie decoram.pl sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Decoram Michał Mencel, zarejestrowaną w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 21206/2007, numer NIP:697-215-47-45, Regon:300565425 z siedzibą przy ul. Kaszubskiej 16, 64-100 Leszno (dalej zwany Sklepem).
 2. Przebieg transakcji od momentu zawarcia umowy do momentu dostarczenia towaru szczegółowo uregulowany jest w zasadach sprzedaży prezentowanych na stronach Sklepu stanowiących integralną część niniejszego regulaminu.

II. Warunki dokonywania zakupów

 1. Informacje o Towarach podane na stronach internetowych Sklepu, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
 2. W celu zawarcia Umowy sprzedaży za pośrednictwem Sklepu internetowego należy prawidłowo wypełnić formularz zamówienia oraz dokonać wyboru formy płatności i sposobu dostawy wybranych produktów podejmując kolejne czynności techniczne w oparciu o komunikaty oraz informacje dostępne na stronie.
 3. Wszystkie ceny podane w Sklepie są cenami wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej.
  Tabela aktualnych kosztów dostawy i sposobów płatności znajduje się w zakładce płatności i dostawy.
 5. W paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub faktura VAT).
 6. Koszt wydania i odebrania zamówienia ponosi Klient.

III. Reklamacje i zwroty

 1. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny w terminie 14 dni liczonym od dnia dostarczenia Towaru składając stosowne oświadczenie w formie pisemnej, i wysyłając je na adres Sklepu lub na e-mail: sklep@decoram.pl. Szczegółowe informacje w zakładce reklamacje i zwroty.
 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne, braki lub uszkodzenia, powinien skontaktować się z obsługą Sklepu w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Klient ma prawo żądać naprawy lub wymiany  produktu, a jeśli nie będzie to możliwe domagać się obniżenia ceny lub może odstąpić od umowy.
 3. Zwracany Towar należy odesłać na adres Sklepu z dołączonym dowodem potwierdzającym zakup na koszt Klienta.

IV. Postanowienia końcowe

 1. Wypełnienie formularza zamówienia równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. 
 2. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ust. z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”
 3. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl